Ubytovanie Snowland Valčianska dolina +421 903 705 866
MENU

REŠTAURÁCIA HUMNO

 

Moderný veľkokapacitný objekt, ktorý tvoria dve reštaurácie s celoročnou prevádzkou a jeden denný bar sú situované priamo v centre strediska cestovného ruchu Snowland Valčianska dolina.

 

Štýlovo zariadená Reštaurácia HUMNO s príjemným posedením, krbom a barovým pultom s kapacitou 150 miest ponúka tradičnú ponuku jedál a nápojov v modernom prevedení a taktiež pre Vás na požiadanie pripraví rôzne gurmánske špeciality alebo hody. V letnom období je reštaurácia svojím priestorovým vybavením vhodná na usporiadanie rôznych podujatí ako sú firemné akcie, rodinné oslavy, svadby, krstiny, stužkové, kary, školenia alebo semináre.

  

Druhá reštaurácia - HUNT BAR & RESTAURANT je elegantná reštaurácia, ktorá ponúka kvalitné jedlo a exkluzívnu ponuku nápojov, ktorú ocenia najmä milovníci kvalitných koňakov, rumov a whisky. Priestory reštaurácie ponúkajú ideálne miesto na organizovanie súkromných osláv, narodenín, svadieb a iných spoločenských akcií. Výhodou reštaurácie je jej intímnejšia atmosféra, osobitný vstup a samostatné sociálne zariadenia.

 

Súčasťou komplexu je taktiež aj elegantný SKI BAR, ktorý sa nachádza v pristavenej časti budovy s príjemným posedením, krbom a barovým pultom s kapacitou 30 miest Vám ponúka možnosť občerstvenia najmä počas zimnej sezóny. 

 

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE TU

 

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..