Osvetlenie Chrániť Port 8 Poe 10/100/1000M, Priemyselné Switch gigabit switch 8 gigabit switch gigabit ethernet switch switch

Nový produkt

Skladom

1 položky

€26.75

Štítky: 100 gigabit switch, dell switch gigabit, poe splitter, Gigabit Switch, kulisu pre birthday party, poe, 10 gb prepínač, sieťový prepínač, biela prepínač ethernet, prípade lg metro.

OEM optický ethernet prepínače 8 portov optický priemyselné prepínač

Funkcie

8 Portový Inustrial Ethernet Switch/Priemyselné Prepínač/Priemyselné Media Konvertor/

Priemyselné Prepínač/Priemyselné Vlákniny Prepínač.

8-Port 10/100/1000Base porty

Podporuje IEEE 802.3 af a 802.3 na, a každý port konfiguráciu funkcie.

G. 8032, podpora

52 VDC (10 ~58VDC), dual nadbytočnosti príkon, 6-pin 5.08 mm-medzera plug-in terminal, aby výkon pracovných bez zastavenia. Keď jeden energie vypnúť, na ostatné správnej funkčnosti.

DIN Lištu alebo na Stenu mount nainštalovať.

Špecifikácia

Špecifikácia Názov Výrobku 8 Port 10/100/1000M, Priemyselné Prepínač Model Výrobku 8 port1000M Rozhrania, 8x 10/100/1000Base-T porty, Protokoly Siete

IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;IEEE802.3u;100Base-TX/FX;

IEEE802.3ab ; IEEE802.3z ; IEEE802.3x; IEEE802.3af, IEEE802.3at

PoE Špecifikácia

PoE Štandard: IEEE802.3af/ IEEE802.3at

PoE porty: 1-8 porty podporujú PoE

Každý PoE Port: Max. 30 W

Výkon Pin Priradenie:1/2+;3/6-

Výstupné Napätie: DC52V Vlákniny Media Multi-mode: 2 km; Single-mode: 20/40/60/80KM

Výkon Špecifikácia šírka Pásma: 20Gbps

Paketové vyrovnávacia Pamäť:2 M

Packet Forwarding Rate:1488000pps/port

MAC Adresu Tabuľku: 16K Presmerovanie Režim Store-and-Forward Ochrany L ightening ochrany, ochrany IP40 Napájanie Vstupné Napätie: DC52V (10 ~ 58V) / Svorkovnica Ostatné Špecifikácie Pracovné Prostredie Pracovná teplota: -40 ~ 75 ℃ ; Skladovacia teplota: -40 ~ 85 ℃

Relatívna Vlhkosť: 5%~95 %( bez kondenzácie)

Shell IP40 chrániť triedy, kovové shell Inštalácie DIN Lištu alebo Nástenné držiaky Váha & Veľkosť Produktu Hmotnosť: 0,7 KG

Rozmer výrobku (L X W X H): 152 mm × 112mm × 46 mm Záruka

5 rokov

Napätie V2 9V~24V
Napätie V1 12V~48V
Prepínač Kapacita 20 g
Certifikácia 3C
Číslo Modelu Pre Priemyselné Použitie
Prenosovej Rýchlosti 10/100/1000Mbps
Funkcia Stohovateľné
Package Áno
Názov Značky ANDDEAR
Počet Rozhrania 9
Napájanie uhol 12+36-
poe 12V~48V
Režimu komunikácie Full-Duplex A Half-Duplex
Prepnúť Typ Gigabit Switch

Súvisiace produkty

2 Recenzie

8-Port, Full Gigabit Podarilo POE Switch s 2 SFP Sloty Špecifikácie Štandardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3 u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3 ab 1000Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3 x flow control IEEE 802.3 af protokol CSMA/CD Prenosovej Rýchlosti 10Mbps

€13.14
1 Recenzie

Poštovné zoznam: 1. Innosilicon A9 hash rada --------- 1 PC 2. Signál line ------------- 1 PC Produkt Zobrazenie: poznámka: Cena banské stroje často mení podľa týchto premenných ako výmenný kurz, phantom mene ceny a sieťové problémy. Neakceptuje žiadosti o vrátenie platby alebo vráti. Po-predajný

€151.14
2 Recenzie

Vlastnosti Produktu *Podpora multi-uzol siete, a pár káble môžu byť pripojené na najviac 24 koncové zariadenia *Podpora 720P, 960P a 1080P HD siete IP kamery *Obyčajné SVY75-5 kábel je maximálna prenosová vzdialenosť je 2 KM, schopný udržať HORE/IP priepustnosti nie menej ako 30Mbps *Podpora plug and play, a

€22.80
1 Recenzie

Priateľské pripomienka: Podľa vašej krajiny, pošleme vám ho s EÚ Plug alebo NÁS zástrčku. Ak potrebujete UK, zapojte sa , prosím, zanechajte nám messagge. TL-SG1210PT je high-power verzia all-gigabit non-network management PoE switch určený podľa TP-LINK na splnenie prostredia siete Gigabit prístup a PoE napájanie. Má 9 Gigabit RJ45 porty

€88.66
2 Recenzie

Vlastnosti Produktu *Podpora multi-uzol siete, a pár káble môžu byť pripojené na najviac 24 koncové zariadenia *Podpora 720P, 960P a 1080P HD siete IP kamery *Obyčajné SVY75-5 kábel je maximálna prenosová vzdialenosť je 2 KM, schopný udržať HORE/IP priepustnosti nie menej ako 30Mbps *Podpora plug and play, a

€29.32
0 Recenzie

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné presný zastrihávač dlhých fúzov určené na zastrihávanie bokombrád, fúzov alebo brady 8 port ploche Giga Ethernet switch poskytuje non-blocking, drôtu rýchlosť prepínania pre vašu 10, 100/1000 negabit siete. Ethernetový Prepínač bolo navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu a vysoký výkon v prostredí,

€15.92
1 Recenzie

AntMiner Z15 420k Equihash baník Zcash ZCL ZEC BTG banského stroja z bitmain Z15 420ksol/s, PSU napájanie APW7 Špecifikácie: 1. Hash Hodnotiť: 420ksol/s ±5 % 2. Spotreba energie: 1510w ±7% 3. Energetická Účinnosť: 3.6 J/Ksol 4. Prevádzková Teplota: 0 °C až 40 °C 5 ° C. Pripojenie Na Sieť: Ethernet 6. Predvolená Frekvencia: automaticky

€5 150.63
1 Recenzie

Vlastnosti: Podporuje IEEE 802.3 x riadenie toku pre Plný Duplex režim a protitlakovej pre Half-Duplex mode Non-blocking prepínanie architektúry, že dopredu a filtruje pakety na plný drôt-rýchlosť pre maximálnu priepustnosť Auto-MDI/MDIX eliminuje potrebu prepájací kábel Podporuje MAC adresa auto-learning a auto-aging Auto-negotiation portov

€10.12
5 Recenzie

Funkcie: 1.8 port switch Ethernet pripojenie integruje 10/100 Poslanci. 2.Auto-MDI/MDIX eliminuje potrebu crossover káble. 3.Non-blocking prepínanie architektúry, že dopredu. 4.Filtre paketov na plný drôt-rýchlosti pre maximálny myslel. 5.110 v-240v napájania . Popis: 1. Ideálny pre statické

€5.93
1 Recenzie

OEM Vlastné switch, router, bezdrôtový vysoká frekvencia modul,, dierou polohy, základná doska design, môžu byť prispôsobené podľa potrieb zákazníka prepínač, smerovač 10/100M a Gigabit10/100/1000M,civilno-triedy, priemyselné-triedy produktov, prosím, neváhajte napísať správu, dostať odpoveď bude čoskoro ANDDEAR-G-8 je 10/100/1000M,

€22.03